Nie żyje wysokiej rangi oficer CBŚP

Opublikowano: 16.05.2024 | Kategorie: Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 3325

Oficer Centralnego Biura Śledczego Policji (CBŚP) z około 20-letnim stażem został znaleziony martwy. Ciało odkryła przypadkowo spacerująca kobieta.

Zmarły Adam J. był zastępcą naczelnika jednego z wydziałów CBŚP we Wrocławiu. Przez blisko dwie dekady służył w szeregach policji.

Ciało oficera zostało znalezione w rowie przy drodze gruntowej w jednej z miejscowości pod Wrocławiem przez spacerującą kobietę. Na miejsce natychmiast przybył prokurator, który wstępnie wykluczył udział osób trzecich.

Policjanci znaleźli przy mężczyźnie broń. Miał on ranę postrzałową głowy, a na miejscu znaleziono także łuskę. Mężczyźnie miał towarzyszyć pies. Przyczyny zgonu ma ustalić sekcja zwłok. Sprawę bada Prokuratura Okręgowa we Wrocławiu. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna popełnił samobójstwo.

Jak podaje wrocławski dziennikarz Marcin Torz, nieżyjący Adam J. miał znać się z detektywem i policjantem Pawłem Koterskim. Ten były funkcjonariusz CPŚP zwalczał mafię tytoniową, stosując do tego celu kontrowersyjne metody. W toku postępowania prokuratura oskarżyła Koterskiego o udział w zorganizowanej grupie przestępczej.

Autorstwo: KM
Źródło: NCzas.info

Komentarz „Wolnych Mediów”

Ta, pewnie — popełnił samobójstwo na oczach swojego ukochanego zapewne psa, którego wyprowadzał na spacer, a nie w zaciszy swojego domu lub w biurze. Kto w to uwierzy?


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. replikant3d 16.05.2024 21:28

    Robota ,,uśpionych agentów,, Globaliści ,,aktywowali,, ich całe masy. Robi się coraz ,,ciekawiej,,..

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.