Duża spółka hutnicza upadnie?

Opublikowano: 08.06.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1128

Zaczyna brakować na wypłaty.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Fenix 08.06.2023 06:59

    Rząd pod sąd! Należy zapytać rządu komu podlega ,kto wydaje decyzję kto jest odpowiedzialny za tworzenie zatoru gospodarczego . Jakiej korporacji się podporządkowują, kto dyryguje rządem? Dlaczego górnicy i hutnicy mają płacić za brak kompetencji rządu, przerzucaniem się odpowiedzialnością ,czy brakiem odpowiedzi na zadawanie pytania przez pracowników hut i kopań . Skoro nie rząd to ludzie, ktoś w końcu musi być odpowiedzialny! Ludzie bierzmy sprawy w swoje ręce nikt nam nie pomoże póki sami się nie podniesiemy! Ludzie dzielmy się władzą ,nie władzy sprawowaniem. Wtedy każdy jest na swoim miejscu, dla swojego dobra.

  2. Fenix 08.06.2023 08:18

    Ludzie dzielimy władzę , nie ludzi!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.