Demencja u Bidena? Szukał na sali zmarłej kongresmenki

Opublikowano: 30.09.2022 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1270

U prezydenta Stanów Zjednoczonych Joe Bidena coraz bardziej wychodzą problemy z pamięcią, podyktowane z jego podeszłym wiekiem.

Podczas przemówienia poszukiwał na sali kongresmenki Jackie Walorski. Jednakże zginęła ona 3 sierpnia w wypadku samochodowym w stanie Indiana. „Podczas środowego wystąpienia prezydent Joe Biden zwrócił się do Jackie Walorski, republikańskiej posłanki z Indiany. »Jackie, jesteś tu? Gdzie jest Jackie? Chyba jej tu nie ma«. Problem w tym, że Jackie Walorski zginęła w wypadku na początku sierpnia” – podaje Adam Gwiazda.

Warto przypomnieć, że sam prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden po śmierci kongresmenki wystosował swoje kondolencje, wyrażając swój podziw do zaangażowania w życie społeczne oraz osiągnięcie własnych sukcesów. „Mogliśmy reprezentować różne partie i nie zgadzać się w wielu kwestiach, ale była szanowana przez obie partie za swoją pracę. Mój zespół i ja doceniamy jej udział w planie historycznej konferencji w Białym Domu, poświęconej kwestiom głodu, odżywiania i zdrowia” – napisał wówczas Joe Biden.

Później sytuację próbowała ratować na konferencji sekretarz prasowa Białego Domu Karine Jean-Pierre tłumacząc, że Joe Biden ma podpisać specjalny dokument na cześć zmarłej kongresmenki. „W najbliższy piątek zostanie podpisany dokument na jej cześć, więc oczywiście myślał o niej” – powiedziała sekretarz prasowa Białego Domu Karine Jean-Pierre.

Do czołowego zderzenia pojazdu kongresmenki doszło w środę 3 sierpnia w stanie Indiana. Informacje na temat tej tragedii podała zarówno policja, jak i współpracownicy zmarłej. Jackie Walorski podróżowała razem z dwoma członkami swojego biura, kiedy z przeciwległego pasa zjechał inny samochód. Szeryf hrabstwa Elkhart przekazał, że 58-letnia kobieta zginęła w wyniku odniesionych obrażeń. Razem z nią zginęli 27-letnia Emma Thomson oraz 28-letni Zachery Potts. Na miejscu śmierć poniósł też kierowca drugiego samochodu, 56-letnia Edith Schmucker. Była znana jako konserwatywna polityk, popierająca ruch pro-life, oraz prawo do posiadania broni.

Autorstwo: Krystian Rusiniak
Na podstawie: Twitter.com
Źródło: MediaNarodowe.com

12

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. Jefferson 30.09.2022 12:32

  Chyba program się nie zaktualizował…

 2. KubaD. 30.09.2022 13:00

  Mówi się, że przed śmiercią ludzie widzą zmarłych.

 3. nazizm to ideologia lewicowa 30.09.2022 14:51

  Czy ktokolwiek wierzy, ze to on rzadzi tym bandyckim krajem? Chcialbym wiedziec, kto tak naprawde trzyma w reku “przycisk atomowy” tego najwiekszego terrorysty swiata.

 4. replikant3d 30.09.2022 17:11

  Biden , jak inni politycy na całym świecie łącznie z naszą ,,pacynką,, Nie mają NIC do gadania. To tylko marionetki i figuranci. Żadna tajemnica…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.