Czy będą przyspieszone wybory?

Opublikowano: 16.11.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 832

Marek Wróbel, prezes Fundacji Republikańskiej, omawia sytuację polityczną w Polsce pod kątem tego, jak państwo radzi sobie z epidemią koronawirusa oraz zaostrzeniem nastrojów społecznych wokół kwestii aborcji. Ekspert zwraca uwagę, że gdyby nie lockdown, polska gospodarka byłaby w dość dobrej kondycji. Ocenia, że nawet w obliczu zapaści władza radzi sobie nieźle. Marek Wróbel prognozuje, że nie należy się spodziewać w Polsce przedterminowych wyborów parlamentarnych, ponieważ osłabionej opozycji w ogóle na nich nie zależy. Gość „Popołudnia Wnet” wytyka błędy popełnione w ostatnim czasie przez Konfederację. Zalicza do nich niejednoznaczną postawę wobec Strajku Kobiet oraz ucieczkę przed odpowiedzialnością za Marsz Niepodległości. Równie negatywnie Marek Wróbel ocenia ruch Szymona Hołowni. Z kolei za przedwczesne uważa głosy o zmierzchu Kościoła katolickiego.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.