Covidowcom wyjęli klamki z drzwi…

Opublikowano: 13.02.2021 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1266

Informator z domu spokojnej starości Courtice w Kanadzie twierdzi, że kierownictwo usunęło klamki w pokojach rezydentów z zakażeniem COVID-19, „zamykając” ich w apartamentach na kilka dni w celu powstrzymania rozprzestrzeniania się wirusa.

Pracownik, który chciał zachować anonimowość, mówi „City News”, że w zeszłym tygodniu menedżer w White Cliffe Terrace Retirement Residence nakazał personelowi konserwacyjnemu usunięcie klamek w niektórych mieszkaniach z opieką na czwartym piętrze. Pracownik twierdzi, że zrobiono to, aby uniemożliwić mieszkańcom zakażonym COVID-19 swobodne poruszanie się po obiekcie.

„Było to w istocie uwięzienie kogoś w pokoju”. Drzwi były bez klamek przez kilka dni, dopóki pracownik centrali nie odkrył tego i nie złożył skargi. „Menedżer, który nakazał ich usunięcie, został w poniedziałek zwolniony” – dodał informator.

White Cliffe Terrace jest jednym z 18 domów spokojnej starości Verve Senior Living w Ontario. Verve posiada również nieruchomości w Albercie, Kolumbii Brytyjskiej i Saskatchewan.

Na swojej stronie internetowej Verve podaje, że miesięczne ceny w White Cliffe rozpoczynają się od 3487 dol miesięcznie za studio o powierzchni 215 stóp kwadratowych, a wzrastają do 6052 kanadyjskich dolarów miesięcznie za mieszkanie z dwoma sypialniami o powierzchni 575 stóp kwadratowych.

Diversicare Canada, firma zarządzająca White Cliffe, potwierdziła, że ​​wie o incydencie i rozpoczęła dochodzenie. Okręgowa policja w Durham twierdzi, że do tej pory nie otrzymała żadnych skarg dotyczących klamek.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
saraaragor
Użytkownik
saraaragor

Wlasnie w takich zdarzeniach widzimy co nam szykuja pseudo elity