Chiny zamknęły rachunki kluczowego banku KRLD

Opublikowano: 08.05.2013 | Kategorie: Gospodarka, Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2

Bank Chin (Bank of China) zawiesił obsługiwanie kont Banku Zagranicznego Handlu Korei Północnej.

Bank Zagranicznego Handlu Korei Północnej jest główną organizacją finansową, obsługującą operacje w zakresie handlu zagranicznego tego kraju.

Sankcje Rady Bezpieczeństwa ONZ przeciwko Pjongjangowi przewidują zawieszenie transakcji, nakierowanych na możliwe finansowane przygotowań i prowadzenie prób jądrowych w Korei Północnej.

Zamknięcie kont Banku Handlu Zagranicznego stanowi pierwszy otwarty krok chińskich władz przeciwko interesom Korei Północnej w jej konfrontacji ze społecznością światową.

Źródło: Głos Rosji

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
davidoski
Użytkownik

Nie nazywajmy USA społecznością światową. Tak samo marionetkowego ONZ.