Chcą dopisać „zmiany klimatyczne” do „stanu pandemii”

Opublikowano: 09.01.2024 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2393

Kanada chce, by w definicji „pandemicznego stanu nadzwyczajnego” ujęto „zmiany klimatyczne”.

Podczas gdy kraje członkowskie Światowej Organizacji Zdrowia (do której należy 185 państw oraz Unia Europejska) przygotowują się do sfinalizowania w maju Globalnego Porozumienia Pandemicznego WHO, kanadyjski rząd lobbuje w WHO, aby w definicji stanu nadzwyczajnego, związanego z pandemią, uwzględniono zmiany klimatyczne – ostrzega konserwatywna posłanka Leslyn Lewis z Kanady.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net

Uzupełnienie „Wolnych Mediów”

Przypomnijmy, że celem „Traktatu pandemicznego WHO” jest przekazanie władzy WHO nad ministerstwami zdrowia państw, które go podpiszą, czyli stworzenie światowego ministerstwa zdrowia, którego decyzje będą ważniejsze od decyzji lokalnych rządów i będą stały ponad prawami krajowymi. Teoretycy spiskowi uważają, że to pierwszy krok ku stworzeniu rządu światowego.


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. LichoNiespi 09.01.2024 14:04

  Sa/som jeszcze wolne miejsca w szpitalach specjalnej opieki….

 2. Katarzyna TG 09.01.2024 21:00

  Tak w praktyce wygląda przejście od lockdownu covidowego do lockdownu klimatycznego i jednocześnie od imitacji demokracji do neo-feudalizmu korporacyjnego. Szury mówią o tym od lat ale jak zwykle ludzie muszą odczuć na własnej dupie rewolucyjne zapędy wizjonerów z WEF .. tylko wtedy może być za późno.

  PS: tam można dopisywać wszystko czym można podtrzymywać psychozę tłumu i tak będzie robione.

 3. Denisrozrabiaka 09.01.2024 21:10

  Zgadzam się w 100 procentach, można dopisać karę śmierci za nie wylizanie plastikowego opakowania po jogurcie i włożenie go do pojemnika z plastikiem

 4. Doctor Who 09.01.2024 21:51

  Nigdy nie było wieloletniego okresu bez zmian klimatycznych …

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.