Ceny gazu i prądu rzucą nas na kolana

Opublikowano: 24.12.2021 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 622

A to dopiero początek podwyżek. Synoptycy twierdzą, że wracają bardzo mroźne zimy. Zimy, których w Europie od lat nie doświadczyliśmy. Tymczasem w biurach i na salonach politycznych zapadają decyzję o „zielonym ładzie”, który ma całkowicie wyeliminować energię opartą na paliwach kopalnych. Niemcy i Skandynawowie masowo likwidują elektrownie węglowe, gazowe i atomowe. Mimo względnego bogactwa tych państw już teraz można tam mówić o kryzysie energetycznym. Pojawiają się propozycje lockdownów, gdzie okresowo wyłączany będzie prąd. Jak to jednak zwykle bywa na Zachodzie, mimo chorych pomysłów, społeczeństwa jakoś to przetrwają, bo poziom życia jest tam wysoki. Pomysły te są jednak kolportowane do Polski! Rząd Mateusza Morawieckiego zapowiedział udział w „Zielonym Ładzie” i odejście od paliw kopalnych. Dla Polaków oznacza to ogromne podwyżki cen gazu i prądu. Pierwsza z nich została właśnie ogłoszona.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.