Bitwa uchodźców na krzesła i stoły

Opublikowano: 13.12.2016 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 529

Stoły i krzesła poszły w ruch podczas bójki między dwoma gangami imigrantów w holenderskim centrum dla uchodźców.

W nagraniach ujawnionych przez prawicowego polityka Geerta Wildersa widać dziesiątki młodych mężczyzn, którzy na terenie stołówki biorą udział w brutalnych zamieszkach. Wilders, przywódca antyimigracyjnej Partij voor de Vrijheid (PVV, Partia Wolności), twierdzi, że nagranie przekazał mu pracownik ośrodka.

Na filmie widać jak sytuacja szybko wymyka się spod kontroli, kiedy mężczyźni łamią stołówkowe krzesła, a następnie rzucają w siebie połamanymi fragmentami. Całe zajście odbywa się w pozbawionym okien pomieszczeniu. Podczas bójki ranne zostają cztery osoby, jednak dokładne ramy czasowe zajścia są kwestią sporną,

Wilders, śledzony na “Twitterze” przez 730 tysięcy osób, poinformował za pomocą serwisu, że film nagrano niedawno w centrum dla uchodźców w Apeldoorn. Jego zwolennicy wykorzystali nagranie przy pisaniu zjadliwych komentarzy pod adresem starających się o azyl w Holandii. W niektórych uchodźcy porównywani są do zwierząt w zoo, w innych naciska się na ich natychmiastową deportację.

Serwis informacyjny Gelrenieuws podaje, że policja potwierdziła, iż incydent, w którym ranne zostały cztery osoby, wydarzył się 4 grudnia. Joop.pl dodaje, że uczestnicy zajścia przeniesieni zostali do innego centrum dla uchodźców.

Sprzeciwiający się islamowi Wilders wygrywa w sondażach przed marcowymi wyborami do parlamentu. Szacuje się, że jego partia zdobędzie 33 mandaty na 150 możliwych w niższej izbie i zepchnie partię obecnego premiera Marka Rutte na drugie miejsce.

Autorstwo: aQ
Na podstawie: DailyMail.co.uk
Źródło: Euroislam.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. agama 13.12.2016 12:44

    zwierzęta walczą, żeby przetrwać, a ci “mężczyźni” lol?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.