Badanie mięsa z Tesco i Biedronki

Opublikowano: 09.09.2019 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 205

https://www.youtube.com/watch?v=gX2dS04XtFo

Marcin Bustowski bada mięsa zakupione w sieci handlowej Tesco i Biedronka Jelenia Góra pod kątem norm azotynów i azotanów. Proszę Państwa to skandal, ale te parówki i ten schab nie nadaje się do spożycia.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
karmazynowy_szpadel
Użytkownik
karmazynowy_szpadel

najkonkretniejszy film jaki widziałem z tej kategorii. Ale ten Pan rzucił tyloma nazwiskami i nazwami firm, że będzie się pewnie sądził przez 10 lat. Takich rzeczy nie robi się w systemie korporokracyjnym bez bardzo mocnych pleców lub poparcia społecznego