Aresztowano mężczyznę, który chciał zabić Busha

Opublikowano: 04.02.2014 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 833

W Nowym Jorku zatrzymany został mężczyzna, który planował porwanie i zamordowanie byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych George’a W. Busha. Amerykańskie służby znalazły w jego samochodzie naładowany karabin, dwa pudełka z amunicją, kanister z benzyną oraz maczetę.

Matka Benjamina Smitha znalazła w domu jego list w którym napisał, że ma zamiar zabić byłego prezydenta USA. Gdy zdała sobie sprawę z tego, że niedoszły morderca przebywa poza domem oraz że broń zniknęła z domu, postanowiła zadzwonić na policję. Sprawa ostatecznie dotarła do tajnych służb Stanów Zjednoczonych, które aresztowały uzbrojonego mężczyznę.

“Muszę zabić smoka a Barbara Bush będzie wtedy moja… Ameryka jest skończona. Obama (…)” – tak brzmi nadający się do odczytania fragment listu Benjamina Smitha.

Służby dowiedziały się o lokalizacji Smitha dzięki namierzeniu jego telefonu komórkowego. W trakcie aresztowania posiadał załadowany już karabin kalibru 38. Podejrzewa się iż Benjamin Smith może być chory psychicznie, gdyż najprawdopodobniej miał obsesję na punkcie córki George’a W. Busha. W trakcie przesłuchania powiedział, że jest rozwiedziony i nie widuje się z nikim, ale pracuje nad związkiem z Barbarą Bush.

Autor: Dominik
Źródło: Zmiany na Ziemi


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. egzorcysta-metafizyk 04.02.2014 23:06

    Jaaa, wszystko przez głupią starą! Może by mu się udało.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.