7-letni projektant mody twierdzi, że jest wcieleniem Gucciego

Opublikowano: 24.07.2023 | Kategorie: Kultura i sport, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1797

Max Alexander to małe wielkie zjawisko w świecie mody. To utalentowany siedmiolatek z USA, który zasłynął jako projektant i krawiec. Wyraźnie widać, że Max nie jest przeciętnym dzieckiem — tworzy on nie tylko ubrania, ale prawdziwe arcydzieła, które przyciągają uwagę wielu znanych osobistości, w tym takiej gwiazdy jak Sharon Stone. Co ciekawe mały geniusz mody twierdzi, że w poprzednim wcieleniu był Guccio Guccim.

Początek przygody z modą Maxa to rok 2021, kiedy poprosił swoich rodziców o manekin do prezentowania swoich prac. Madison, matka chłopca, była zdumiona tym, co potrafił zrobić z tkaninami i maszyną do szycia. Jak powiedziała magazynowi People, Max był bardzo poważny, kiedy ogłaszał swój talent. Początkowo rodzice myśleli, że to chwilowa fascynacja, ale Max z determinacją podążał za swoją pasją przez kolejne trzy lata.

Początkowo Max spędził wiele tygodni obserwując, jak jego matka obsługuje maszynę do szycia. Gdy sam zdecydował się spróbować, szybko przekroczył umiejętności matki. Rodzice chłopca twierdzą, że ma w genach zamiłowanie do mody, ponieważ jego dziadkowie byli związani z branżą modową w Montrealu. Co ciekawe, Max nie wiedział o tym, gdy zaczynał swoją przygodę z krawiectwem.

Niezwykle fascynujący jest fakt, że Max twierdzi, iż w poprzednim życiu był Guccio Guccim, legendarnym włoskim projektantem mody. Guccio Gucci, urodzony we Florencji w 1881 roku, założył dom mody Gucci w 1921 roku. Znany był z umiejętności pracy ze skórą i tworzenia akcesoriów, a po jego śmierci w 1953 roku, jego czterej synowie kontynuowali i rozwijali jego dziedzictwo.

Dziś, młody Max Alexander, to dziecięca ikona w świecie mody. Jego rodzice są dumni z jego talentu i nieprzerwanie wspierają jego pasję. Chłopiec nadal tworzy piękne stroje i marzy o karierze projektanta mody. Kto wie, czy za kilka lat nie będziemy nosić kreacji sygnowanych przez Maxa Alexandra? W świecie mody wszystko jest możliwe.

Źródło: InneMedium.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.