1500 policjantów w RPA ma kryminalną przeszłość

Opublikowano: 29.07.2013 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 588

Rząd RPA poinformował, że po ogólnopaństwowej kontroli okazało się, że półtora tysiąca policjantów ma kryminalną przeszłość.

Minister ds. policji oświadczył, że rząd zdecydowany jest wydalić tych pracowników z szeregów policji.

Opozycyjna Partia Demokratyczna zauważa, że tak duża liczba przestępców w szeregach stróżów porządku podważa reputację rządu. Opozycja domaga się natychmiastowego zwolnienia wszystkich policjantów z kryminalną przeszłością.

Reputacja policji RPA została poważnie nadwerężona przez skandale związane z brutalnością policjantów.

Źródło: Głos Rosji


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. adambiernacki 29.07.2013 10:09

  6 lat temu korespondowałem z człowiekiem z RPA i mówił, że to państwo policyjne a policja to bandyci. Taki Meksyk…

 2. eFJot 29.07.2013 15:32

  I jak tu się dziwić, że RPA to kraj o jednym z najwyższych odsetek gwałtów i morderstw na świecie?

 3. ka10r24 29.07.2013 20:21

  Dlaczego w RPA w latach 80 nie było tyle przestępstw?

 4. eFJot 01.08.2013 01:44

  O zmianach w RPA jest ten filmik (po angielsku) na YT:
  http://www.youtube.com/watch?v=pFj0HdW2iDs aczkolwiek jest on pokazany w stylu politycznej poprawności (zatem ani słowem nie ma o polowaniach na białych). Ale obrazuje stan, w jakim znalazła się duża część białych mieszkańców RPA.

  Dla zainteresowanych bardziej w tej tematyce, polecam filmiki na YT tego juzera: R3NDI3R. Facet robi świetną robotę w pokazywaniu innych (niepoprawnych politycznie?) stron nowej RPA.

  Oby nie skończyło się tak: http://www.youtube.com/watch?v=UcWsTwvtyOI

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.