Zapowiadają nową falę COVID-19 w Polsce

Opublikowano: 15.09.2023 | Kategorie: Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3940

Wykreowani w trakcie ogłoszonej pandemii koronawirusa medialni eksperci wieszczą początek kolejnej fali. „Widocznie wojna na Ukrainie musi przygasać” – komentuje publicysta „Najwyższego Czasu!” prof. Adam Wielomski.

Przed nami sezon infekcyjny, więc zachorowań będzie po prostu więcej, co jest zupełnie naturalne. I na tym moglibyśmy zakończyć wywód, ale jest przecież jeszcze władza oraz media. Jak zachowają się tym razem? Czy znów wytworzą atmosferę strachu?

Na razie o kolejnej fali koronawirusa alarmuje prof. Agnieszka Szuster-Ciesielska, która w trakcie covidowego szaleństwa dała się poznać jako zwolenniczka wszelakich ograniczeń, nakazów i zakazów nakładanych na ludzi w imię walki z wirusem. „Dane statystyczne pokazują już na wzrosty zakażeń wirusem SARS-CoV-2 nawet pomimo tak skromnego u nas testowania, bo codziennie w Polsce wykonuje się tylko kilkaset testów, najwięcej w okolicach Warszawy i województwie pomorskim” – mówi.

W jej opinii to już czas na zakładanie masek. „Zachęcam, żeby w tych miejscach, gdzie jest więcej ludzi, np. w komunikacji miejskiej, sklepach, zakładać jednak maseczki, co ograniczy dostęp wirusów do naszych dróg oddechowych – kontynuuje.

Następnie postraszyła hospitalizacjami. Mówiła o najnowszej mutacji koronawirusa nazywanej przez media Erisem. Jak przekazała, ze względu na jego rozpowszechnienie, obserwuje się już wzrosty hospitalizacji np. w Stanach Zjednoczonych, Japonii i Wielkiej Brytanii, która notuje ostatnio blisko 3-krotny wzrost hospitalizacji z powodu covida w porównaniu z początkiem sierpnia.

Zapowiadaną nową falę covida krótko skomentował prof. Adam Wielomski. Przypomniał on, że największe szaleństwo covidowe nad Wisłą skończyło się, gdy na Ukrainie wybuchła wojna, a uchodźcy tłumnie przybywali do Polski. Wtedy też zaczęto znosić obostrzenia graniczne, obowiązek testowania, przycichły głosy o obowiązkowych covidowych szczepieniach. Ogólnie: temat wirusa wyciszano.

„Skoro pojawia się nowa fala koronawirusa, to widocznie wojna na Ukrainie musi przygasać. W spektaklu medialnym dwie rzeczy nie mogą dziać się równocześnie, bo pelikany dostałyby oczopląsu” – komentuje publicysta „Najwyższego Czasu!”.

Autorstwo: KM
Źródło: NCzas.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. najzwyklejszy 15.09.2023 18:50

  Przecież Agnieszka Szuster-Ciesielska do debil, rodzaju żeńskiego. Niech się szczepi co dzień i nosi 10 maseczek. Powodzenia ale ode mnie wara głupia babo (tak się prezentuje chociaż to zwykła przekupna judaszowa świnia).

 2. kufel10 15.09.2023 20:36

  Wśród moich znajomych wyszczepy to bardzo często jednocześnie kredyciarze. Trudny do zrozumienia profil psychologiczny, coś tak płytkiego, jak instagramerka.

 3. ARTUR 16.09.2023 00:48

  W związku z nową ustawą o dezinformacji za którą grozi 8 lat więzienia pani Szuster – Ciesielska powinna ważyć słowa , nie siać paniki i zająć się leczeniem umierających już zaszczepionych . W związku z ustawą może być oskarżona o dezinformację gdyż instytuty naukowe w USA , Japonii i Hiszpanii udowodniły ponad wszelką wątpliwość zabójcze działanie szczepień na C19 .

 4. Drnisrozrabiaka 16.09.2023 01:14

  Ja już się boję, tzn zaczynam, puszcze sobie jakiś horror na sen aby pogłębić te uczucie hehe

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.