Wolność w Unii Europejskiej?

Opublikowano: 24.12.2020 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1462

Unia Europejska oczami wolnościowca roi się od paradoksów. Z jednej strony to ponadrządowa biurokratyczna struktura narzucająca nowe regulacje krępujące wolność gospodarczą czy wydająca pieniądze zabrane pod przymusem europejskim podatnikom. Z drugiej strony w porównaniu z państwami narodowymi często wydaje się bardziej liberalna – ogranicza pomoc publiczną, wymusza liberalizację usług kolejowych itd. Jak zatem miłośnicy wolności powinni widzieć Unię Europejską? Na ten temat Mateusz Benedyk rozmawia w piętnastym odcinku „Ludzkiego gadania” z dr. Przemysławem Hankusem. Zapraszamy do wysłuchania!


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. JP 24.12.2020 09:21

    [Benjamin Fulford] Przesilenie zimowe wyznacza początek nowej ery. czas na aktualizację naszego systemu kalendarzowego

    https://meditation539.com/2020/12/24/benjamin-fulford-przesilenie-zimowe-wyznacza-poczatek-nowej-ery-czas-na-aktualizacje-naszego-systemu-kalendarzowego/

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.