Więcej audycji i wideo w „Wolnych Mediach”

Opublikowano: 16.02.2020 | Kategorie: Komunikaty, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1657

Od 10 lutego zwiększyła się liczba codziennych nowych audycji i filmów wideo. Dotychczas była 1 audycja i ok. 3 filmów wideo (razem ok. 4 nowości) – teraz jest ich 10 – po 5 audycji i 5 wideo.

Warto więc klikać na obszarze audycji i wideo w boczne strzałki, aby nie przegapić ciekawego materiału.

Mam nadzieję, że zmiana Wam się spodoba i każdy znajdzie coś interesującego dla siebie.

PS. „Bądź na Bieżąco” okazał się słabym programem, a „Idź pod prąd” strasznie propagandowym, dlatego szukam nowego serwisu informacyjnego wideo „na poziomie”, który będzie pasować do naszego portalu. Jeśli taki znacie – proszę o linki w komentarzach lub wiadomość emailową.

Maurycy Hawranek
Administrator WolneMedia.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 2, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Harry61
Użytkownik
Harry61

Mam pytanie w nieco innym temacie, nie jestem pewien gdzie je zadać:

Jako że zbliża się czas rozliczania PITów i można zadecydować, co zrobić z 1% procentem podatku – czy można tą drogą wesprzeć portal?

agama
Użytkownik

Audycje są fajne, powinny zostać