USA blokują chińskie firmy

Opublikowano: 26.01.2023 | Kategorie: Audycje, Serwisy informacyjne

Liczba wyświetleń: 1065

Przykładem wojny gospodarczej na najwyższym szczebli pomiędzy mocarstwami jest wzajemne zwalczanie największych aplikacji przez Chiny i Stany Zjednoczone. W dzisiejszym świcie państwo, którego spółki technologiczne osiągają przewagę nad podmiotami z innych krajów, jest na uprzywilejowanej pozycji. Kto osiąga przewagę w wojnie ekonomicznej. Jak w tym łańcuchu plasuje się Unia Europejska i czy dzięki spójności państw z Europy są one w stanie wskoczyć na pozycje światowego lidera gospodarczego?

Źródło: YouTube.com

9

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.