Ukraina chce odszkodowania od Polski

Opublikowano: 25.09.2023 | Kategorie: Serwisy informacyjne

Liczba wyświetleń: 1816

Prezydent Wołodymyr Zełenski podkreślił, że jedynie Ukraina poniosła szkody z powodu blokady zbożowej. „Pomimo mojej sympatii do naszych polskich przyjaciół jako prezydent, muszę rzetelnie chronić interesy naszego kraju. Obliczone kilkumiesięczne straty wynoszą setki milionów. […] Jak czytamy w mediach, można to interpretować jako sugestię, że spór skierowany do Światowej Organizacji Handlu (WTO) dotyczący blokady importu zboża, w tym przez Polskę, ma na celu uzyskanie odszkodowania przez rząd w Kijowie” – powiedział.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. bboyprezes 25.09.2023 13:02

    Poszukiwany pracownik na stanowisko: “Kreatywne poszukiwanie alternatywnych źródeł finansowania”

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.