Trybunał, którego chińscy liderzy się obawiają

Opublikowano: 22.04.2019 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Trybunał, którego chińscy liderzy się obawiają

Liczba wyświetleń: 159

Największa zbrodnia Chin została podana do sądu! Niezależny Trybunał nt. Przymusowego Pobierania Organów od Więźniów Sumienia w Chinach ujawnia jak chińskie szpitale wojskowe zabijają ludzi dla ich organów – ludzi takich jak praktykujący Falun Gong, chrześcijanie, tybetańscy buddyści i Ujgurzy. Jednocześnie Chiny są uznawane przez Światową Organizację Zdrowia (ang. WHO) jako lider w transplantologii. Handel organami może być wielce korzystne dla ekonomii!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o