Ten kryzys epidemiczny będzie kontynuowany

Opublikowano: 11.12.2021 | Kategorie: Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2423

Oficjele rządowi i eksperci robią co mogą, aby o pandemii mówić „wiarygodnie” i przypadkiem nie chlapnąć czegoś, co postawi znaki zapytania przy działaniach służb państwowych w walce z COVID-19. Czasem jednak nie kontrolują tego, co wypowiadają w stronę kamer i wynikają z tego dziwne rzeczy…

Najpierw doradca prezydenta Andrzeja Dudy – prof. Andrzej Zybertowicz – mimowolnie wygadał się, że szczepionki na COVID-19 to eksperyment o nieznanych długofalowych skutkach ubocznych, za który należy wynagradzać wszystkich, którzy podjęli ryzyko zaszprycowania.

Teraz minister zdrowia Adam Niedzielski wypowiedział w kierunku dziennikarzy słowa, które być może zdradzają to, że cała pandemia koronawirusa jest ściśle kontrolowanym kryzysem.

Niedzielski gościł w Brukseli na posiedzeniu Radu UE. Tuż po nim spotkał się z polskimi mediami i oznajmił: „Wszyscy stwierdzają, że kryzys epidemiczny, z jakim mamy do czynienia, będzie kontynuowany w najbliższych miesiącach. To jest między innymi podstawą tego, że podjęliśmy decyzję o zwiększeniu skali obostrzeń w kraju. Niestety nie ma pozytywnych sygnałów”.

 

Może to tylko bardzo niefortunne przejęzyczenie, ale wątpliwe jest to, aby człowiek tak wytrenowany w wypowiadaniu w stylu syntezatora mowy wszelkich covidowych formułek, mógł popełnić aż tak niezamierzony błąd językowy, biorąc pod uwagę czujność antycovidowców i antyszczepionkowców.

Czy rzeczywiście kryzys z powodu COVID-19, został zaprojektowany i z szaloną precyzją konsekwentnie realizowane są jego poszczególne punkty? Może jednak rację mają ci, którzy uważają, że chodzi wyłącznie o globalną implementację Wielkiego Resetu?

Czyżby więc sama władza niepostrzeżenie zdradzała prawdziwą naturę zdarzeń związanych z koronawirusem?

Autorstwo: Marcin Kozera
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. paullenburg 11.12.2021 15:33

    Kryzys jest rezyserowany poprzez rozdmuchiwanie pandemii do granic absurdu. To jasne.
    Niedzielski natomiast najnormalniej w swiecie zle dobral slowa I tyle…

  2. PeWueN 11.12.2021 23:58

    Raczej plandemia jest reżyserowana po to min. by kryzys wywołać. A jeśli chodzi o tego smutnego pana ekonoma, zwanego przez niektórych przez pomieszanie z poplątaniem ekonomistą, to tak niekoniecznie źle coś dobrał, ponieważ jest tylko przekaźnikiem instrukcji swojego suwerena. Bynajmniej nie jest to ten suweren, który być powinien dla piastującego ten “urząd”. Tu trzeba od razu zwrócić uwagę na fakt, iż ci wszyscy nasi “rządzący” są tak naprawdę zatrudnieni w urzędach i ich umowy o pracę definiują ich jako urzędników. To przecież wiele tłumaczy…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.