Teksas znalazł sposób jak pozbyć się imigrantów. Demokraci są wściekli

Opublikowano: 03.09.2022 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1560

Gubernator Teksasu Greg Abbott wysłał autobusy z nielegalnymi imigrantami do rządzonego przez lewicowe władze Chicago.

W lipcu Gubernator Teksasu upoważnił policję stanową do zatrzymywania nielegalnych imigrantów, którzy nielegalnie przekroczyli granicę i odprowadzania ich na granicę z powrotem.

Misję zapanowania nad wymykającą się spod kontroli falą imigracji do Ameryki prezydent Joe Biden powierzył wiceprezydent Kamali Harris. Podczas prezydentury Donalda Trumpa udało się skutecznie ograniczyć imigrację, jednak po zmianie ekipy w Białym Domu problem powrócił i cały czas się nasila. Naturalnie zagrożony jest w tym kontekście Teksas.
Teksas pozbywa się nielegalnych imigrantów

Wobec tego kolejne działania podjęły władze stanowe, wydając odpowiednie akty prawne. Tych, którym uda się przekroczyć granicę Abbott odsyła autobusami do rządzonych przez Partię Demokratyczną wielkich miast, które zadeklarowały swój status jako sanktuaria dla imigrantów. Po wysłaniu transportów pod Biały Dom w Waszyngtonie i do centrum Nowego Jorku, przyszedł czas na kolejne centrum lewicy, czyli Chicago.

Republikański gubernator zaznaczył, że oczekuje od burmistrz Lori Lightfoot, że ta życzliwie powita przybyłych, skoro ogłosiła wcześniej status swego miasta jako sanktuarium dla imigrantów. Burmistrz Lightfoot to, czarnoskóra skrajnie lewicowa aktywistka.

„Bezczynność prezydenta Bidena na naszej południowej granicy nadal zagraża życiu Teksańczyków – i Amerykanów – i przytłacza nasze społeczności” – stwierdził Greg Abbott. „Aby nadal zapewniać bardzo potrzebną pomoc naszym małym, podlegającym najazdowi miastom przygranicznym, Chicago dołączy do innych miast-sanktuariów, Waszyngtonu i Nowego Jorku, jako dodatkowe miejsce przerzutu. Burmistrz Lightfoot uwielbia zachwalać odpowiedzialność swojego miasta za przyjmowanie wszystkich bez względu na status prawny i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć tę odpowiedzialność w działaniu, jak ci migranci otrzymają zasoby z miasta-sanktuarium, w ramach środków, aby im służyć” – podkreślił gubernator Teksasu.

Rzecznik burmistrz Chicago natomiast wyraziła oburzenie twierdząc, że polityka bezpiecznych granic prowadzona przez władze Teksasu jest rasistowską, samego zaś gubernatora Grega Abbotta nazwała człowiekiem bez wstydu i człowieczeństwa.

Autorstwo: Krystian Rusiniak
Źródło: FoxNews.com, DoRzeczy.pl
Na podstawie: MediaNarodowe.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. AlbertW41 04.09.2022 07:02

    Jezu ale ona brzydka!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.