Tajemniczy sarkofag w kopalni węgla

Opublikowano: 25.03.2023 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1766

Jaka jest historia znalezienia w kopalni węgla tajemniczego sarkofagu? Jaki skład miała nieznana nauce ciecz wypełniająca sarkofag z ciałem śpiącej księżniczki? Dlaczego władze partyjne ZSRR skonfiskowały znalezisko? Jaki los spotkał naocznych świadków tego zdarzenia? Gdzie obecnie znajduje się ciało Tisulskiej Księżniczki?

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. replikant3d 25.03.2023 15:54

    I co w tym dziwnego? W USA robią to samo. Wszystko utajniają a ludziskom wciska się kit. Ludzkość nie powstała na Ziemi, tylko po za nią. jesteśmy tylko kolonistami. To chyba oczywiste że przybysze dysponowali znacznie bardziej zaawansowaną technologią od nas.

  2. rici 26.03.2023 10:10

    W Rumuni w Karpatach znaleziono na glebokosci kilkuset metrow w jaskiniach sarkofag wykonany ze dziwnego stopu zlota. Sarkofag ten wazyl okolo 1700 ton, czystego zlota bylo w nim okolo 900 ton, na sarkofagu byly rozne reliefy. W sarkofagu znajdowalo sie cialo 7 m. wielkosci czlowieka. Po zmaianach w 90 latach na miejsce przyjechali amerykanscy zolnierze zabezpieczyli teren, zreszta do tej pory jest zabezpieczony przez amerykanska armie. Sarkofag pocieto na kawalki i wywieziono w nieznanym kierunku.
    900 ton zlota to dwuletnie wydobycie zlota na calej ziemi.
    Wczesniej w tych glebokich jaskiniach okoliczni mieszkancy znajdowali tzw “zywa wode”, wode ktora po wypiciu przywracala calkowicie zdrowie. Podobna woda znajduje sie pod gora Untersberg na pograniczu Austri i Niemiec w poblizu Salzburga.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.