Szanowana córeczka na drodze ku władzy?

Opublikowano: 22.03.2023 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2111

W Korei Północnej zaprezentowano projekt nowego znaczka pocztowego, na którym widać m.in. córkę Kim Dzong Una, Ju-ae. To pierwszy znaczek, na którym pojawi się jej wizerunek.

Znaczek został wyemitowany 17 lutego, aby uczcić zakończony powodzeniem test rakiety międzykontynentalnej Hwasong-17, który miał miejsce 19 listopada. Na znaczku znajduje się Ju-ae, a także sam tow. Kim Dzong Un, pozujący na tle rakiety Hwasong-17. Ju-ae ma prawdopodobnie ok. 10 lat.

W ostatnich dniach pojawiła się publicznie na bankiecie wydanym z okazji 75. rocznicy utworzenia Koreańskiej Armii Ludowej, a także na paradzie wojskowej zorganizowanej z tej okazji.

Pojawiły się spekulacje, że Ju-ae jest przygotowana do roli następcy Kim Dzong Una na stanowisku przywódcy Korei Północnej. Północnokoreańskie media państwowe zaczęły tytułować Ju-ae mianem „szanowanej” córki Kim Dzong Una, a nie „ukochanej” córki.

Źródło: NCzas.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.