Stadiony europejskie areną walki propagandowej

Opublikowano: 21.10.2023 | Kategorie: Kultura i sport, Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2381

Stadion w Brukseli został oświetlony hasłami „Zełenski jest dyktatorem”.

W stolicy Belgii, Brukseli, na stadionie Króla Baudouina odbył się pokaz laserowy, podczas którego wyemitowano hasła krytykujące Prezydenta Ukrainy Władimira Zełenskiego i sposób prowadzenia polityki, który skutkuje groźba eskalacji zbrojnego z Rosją.

Można było przeczytać hasła: „Zełenski to dyktator”, „Przestań zbroić Ukrainę”, „Stop ukraińskiemu reżimowi”. Organizatorzy akcji wzywali także do wstrzymania dostaw broni przez państwa europejskie na Ukrainę w celu zaprzestania działań wojennych, a także domagali się postawienia Zełenskiego przed wymiarem sprawiedliwości.

Akcja ta jest już trzecią w Europie. Podobne hasła zostały już podświetlone na stadionach klubu piłkarskiego Olympiakos w Pireusie w Grecji i stadionie Ajaksu w Amsterdamie.

Można domniemywać, że tego typu akcje będą się powtarzać. Nie ma informacji dotyczących sprawców tego wydarzenia.

Autorstwo: Maciej Wiśniowski
Źródło: Strajk.eu


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Drnisrozrabiaka 21.10.2023 23:52

    Ja snię(slowo od śnić), I kto to oglądał?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.