Rosyjski pułkownik podsumowuje 2023 r.

Opublikowano: 04.01.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1074

Podsumowanie roku 2023 od pułkownika Władymira Wasiliewicza. Będzie to perspektywa środowiska (turbo)patriotycznego, a także prezentacja opinii środowiska emerytowanych oficerów wojsk rosyjskich. Ostatni z bohaterów piwnicy, który zapewnia rozrywkę i odrobinkę wiedzy. Materiał pochodzi z dnia 28.12.2023 r.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Stanlley 04.01.2024 10:49

    Nooo trochę pani niesłusznie wyśmiewa się z pułkownika… Szczególnie jeśli chodzi o te “teorie spiskowe” Jasno powiedział że owe “zakulisy” – czyli zachodni właściciele korporacji celowo rozmiecają wojny dla przeformatowania ludzkości na kontrolę cyfrową i pieniądz cyfrowy. Czego tu nie rozumieć?

    Miejscami bredzi – np o mobilizacji. Jak by sobie taką mobilizację jak on sobie zyczy przeprowadzili to ich gospodarka leży. Jak ich gospodarka padnie – zaczną się niepokoje i niezadowolenie społeczne – to idealny klimat na “kolorową rewolucję” … No pewnie te kolorowe rewolucje wg. pani to też teorie spiskowe?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.