Senatorzy robią z ludzi idiotów spotem szczepionkowym

Opublikowano: 27.02.2021 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1159

Marszałek Senatu, prof. Tomasz Grodzki powiedział we wtorek (16 lutego) na konferencji prasowej promującej film, że inicjatywa przygotowania spotu promującego szczepienia, która wyszła od senatorów i ekspertów ochrony zdrowia, jest niezwykle wartościowa. „Każda forma, nawet niekonwencjonalna, nawet podana w lekkiej, zabawnej formie, jest ważna, ponieważ promuje cel zasadniczy: abyśmy wszyscy jak najszybciej się zaszczepili. Bardzo się cieszę, że ta inicjatywa narodziła się w Senacie” – podkreślił marszałek. Przewodnicząca senackiej komisji zdrowia, dr Beata Małecka-Libera zaznaczyła, że Senat chce tym filmem uświadomić obywatelom, jak ważne jest szczepienie. „Chcemy przekonać, aby społeczeństwo nie bało się, aby się wyszczepiło i aby szczepienie populacyjne, zbiorowe, ochroniło nas wszystkich” – powiedziała senator.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 13, średnia ocena: 3,46 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o