Raport wojenny – Oblężenie Kijowa

Opublikowano: 26.02.2022 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 956

Raport specjalny nt. oblężenia Kijowa.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. hashi 26.02.2022 12:23

    Powielanie narracji klakierów z zachodu i ich marionetki osadzonej po majdanie w Kijowie. Sporo filmików w sieci to fejki, inne lokalizacje, daty, prowokacje, czy nawet filmiki z gry. Ale trzeba wykreować kolejną pandemie strachu. Zły wilk Putin atakuje bójcie się kupować papier i paliwo. Dawać kasę, akceptować drożyznę i nowe podatki, zaciskać pasa, trzeba przykryć kovidową ściemę bo się za mocno wylała. I ma być zero marszów wolnościowych protestów w kraju, jak śmiesz wyrażać niezadowolenie z rządu, skoro wojna trwa u sąsiada. “The Great Reset – Klaus Schwab” Rund Two

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.