Przystanek

Opublikowano: 07.11.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 483

Pochówki i różne tradycje z tym związane są z nami od zarania dziejów. Niezależnie od wyznania, statusu społecznego czy majątkowego ziemska wędrówka człowieka ma ten sam finał. Jednak podejście do tej kwestii ewoluuje i jest rożne zależnie od punktu widzenia: czy patrzymy przez pryzmat doświadczeń jednostki, pryzmat wiary czy może historii. W audycji wypowiadają się Marek Parada, kierownik cmentarza komunalnego w Chełmie, Zbigniew Lubaszewski, historyk i regionalista, prezes chełmskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego, ks. Andrzej Sternik – kustosz Sanktuarium Matki Bożej Chełmskiej, archeolog Ernest Kamiński, Paweł Wira, kkierownik chełmskiej delegatury WUOZ w Lublinie i mieszkańcy Chełma.

Źródło: Radio Lublin


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.