Przesłuchanie Obcego w Strefie 51

Opublikowano: 08.08.2022 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 1214

Przesłuchanie kosmity torturowanego światłem przez śledczych Projektu Blue Book w latach 1960. Mówi, że nie jest kosmitą, lecz przedstawicielem nowej rasy jaka wyewoluuje z człowieka po wojnie nuklearnej, która nastąpi dalej niż za 50 lat od przesłuchania w latach 1960. z winy przywódcy USA, który żył już w tamtych czasach i będzie rządził krótko w czasach, w których nie będzie prawdziwej demokracji. Opis pasuje do Joego Bidena. Wyjaśnia też, dlaczego mówi po angielsku, czym jest życie, śmierć i wszechświat.

9

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.