Prezydent USA zapomniał podczas konferencji prasowej o czym mówił

Opublikowano: 26.03.2021 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1668

Joe Biden zupełnie zapomniał, o czym mówi, zaczął mamrotać niezrozumiale do kamery, po czym opuścił podium w połowie trudnej konferencji prasowej.

W czwartek po południu, dziennikarze mieli po raz pierwszy możliwość uczestniczenia w konferencji prasowej z prezydentem ale ten szybko zaczął popełniać błędy. KIEDY skończył odpowiadać na pytanie dotyczące obstrukcji, Biden zdawał się stracić wątek.

Następnie Biden zamknął oczy i najwyraźniej starał się sformułować następne zdania. Jednak po kilku sekundach zamieszania szybko powiedział: „Jesteśmy gotowi, aby wiele zrobić”.

Wracając do swojej listy na późniejszym etapie konferencji, Biden zapytał „gdzie jestem”, po czym poprosił Kaitlan Collins z CNN o kolejne pytanie…

Opracowanie: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 13, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

7
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Szurnięty Mędrzec
Użytkownik
Szurnięty Mędrzec

Bardzo dobrze, niech przedstawienie w cyrku trwa nadal. Teoria, jakoby Tramp pozwolił mu wygrać, by zniszczyć partię demokratow potwierdza się z każdym dniem

JaceK
Użytkownik
JaceK

Do FrequencyPoint. Tak, słyszałem o kontroli umysłów. Skąd mam mieć pewność, że to Ty nie realizujesz tego planu. Te pytania, to szukajcie, szukajcie…. Dla mnie brzmi jak próba programowania.

Zohan Dvir
Użytkownik
Zohan Dvir

Jacek, brzmisz jak mój kolega któremu już bańka odpaliła i nie za bardzo jest już z nim o czym rozmawiać bo ziemia jest przecież (płaska)😁

Fenix
Użytkownik
Fenix

Należało zapytać czy był szczepiony ,może to niepamięć poszczepienna nowa przypadłość , starej władzy ?

Fenix
Użytkownik
Fenix

„Jesteśmy gotowi, aby wiele zrobić”. Sufler mu podpowiedział? Kto to my ,i czego wiele zrobić? USA, nic dobrego nie wróży !

Punkt Zero
Użytkownik

#JacekK
:) Dobre
Każde rozumowe rozwiązywanie problemów to tworzenie nowego schematu.
Najprostszą metodą kontroli umysłu jest strach, im bardziej się wkręcamy czy w covidiozęw, czy zabójcze szczepionki, spiski, albo Reptilian wydaje nam się, że wiemy więcej, że się obudziliśmy… Niestety to dalej martix tyle, że trochę rozpoznajemy niektóre schematy, nic więcej.
Dalej wciągnięci jesteśmy w schemat, tylko na nieco innym poziomie.
Trzeba odpuścić i patrzeć na wszystko z boku, w ciszy i spokoju, tak otwieramy swoją moc.

BANDZIORkaq
Użytkownik
BANDZIORkaq

Hilary też miewała zawiasy, odloty i nieopanowane ruchy gałek ocznych, widać to niejednokrotnie w wywiadach np podczas kampanii wyborczej, natomiast Biden na sparingu z Trumpem wykazywał się wręcz nadprzyrodzoną wiedzę , pamięć i elokwencję. W trakcie owego starcia kolor oczu zmienił mu się z niebieskiego na czarny. Nagle z biegłego mówcy zmienił się w osobę tracącą kontakt z rzeczywistością. Kontrola umysłu? No nie wiem, bardziej programowanie. Marionetka , wydmuszka, figurant, odgórnie sterowany jak robot. Albo z innej beczki- odstawienie andenochromu. Piękni , mądrzy i bogaci z dnia na dzień stają się wrakami, fizycznie i umysłowo, tak w teorii- oczywiście spiskowej- wygląda odstawienie owego specyfiku. Na aliekspress można sobie ogarnąć za parę groszy, ale to pewnie jakaś chińska podróbka. Ponadto to wyjaśniałoby też zmianę koloru oczu wywołaną rozszerzeniem źrenic na skutek zażywania substancji psychoaktywnych… . Nie zmienia to jednak faktu , że sprawa jest co najmniej zastanawiająca.