Powrót do Jedwabnego

Opublikowano: 18.09.2021 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 1591

Kulminacyjna praca Wojciecha Sumlińskiego, która udowadnia, że w polsko-żydowskiej teraźniejszości nie ma końca przeszłości. Długofalowa mistyfikacja zmierzająca do wyłudzenia wielomiliardowych roszczeń opisana w 100 minutowej dawce dyskomfortu, odmieniającej sposób patrzenia na naszą rzeczywistość. Film „Powrót do Jedwabnego” jest alarmem – zrealizowanym dzięki wsparciu 4000 darczyńców. Autorzy filmu deklarują zezwolenie na kopiowanie filmu i przesyłanie go własnymi kanałami, w tym również na publikowanie go na swoich kanałach w serwisie „YouTube”. Twórcy zastrzegają, iż film ma charakter niekomercyjny, toteż nie udzielają zgody na powielanie filmu w celach zarobkowych.

Film można pobrać TUTAJ.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 9, średnia ocena: 4,56 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o