Potężne zbrojenia polskiej armii w 2023 r.

Opublikowano: 31.12.2022 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1273

https://www.youtube.com/watch?v=cZL9Pe3bK-U

Ministerstwo obrony w naszym kraju w mijającym roku zamówiło dla Polskiej armii sprzęt o wartości aż 100 miliardów złotych. Najwięcej pieniędzy, jeżeli chodzi o pojedynczy kontrakt, przeznaczymy na zakup 250 czołgów Abrams od Amerykanów. Wartość umowy wynosi prawie 5 miliardów dolarów, a dostawy mają być realizowane do końca 2026 roku. Następnie za 3 miliardy 370 milionów zapłacimy za 180 czołgów K2 oraz 2 miliardy 400 milionów za 212 armatohaubic K9. Jak będą wyglądały zamówienia w następnym 2023 roku?

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Admin WM 31.12.2022 11:00

    Powinniśmy kupować drony bojowe, rakiety i systemy obrony przeciwlotniczej, bo czołgi to przeżytek (są łatwym celem dla rakiet). I dlaczego broń kupujemy za granicą, a nie produkujemy własną (choćby na licencjach zagranicznych)? Pamiętać też należy, że ZSRR upadł z powodu wysokich wydatków na zbrojenia.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.