Policja staranowała blokadę klimatystów i skuła ich kajdankami

Opublikowano: 29.08.2023 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3278

Tak zwani aktywiści klimatyczni zorganizowali protest i zablokowali jedną z głównych dróg w amerykańskim stanie Nevada. Najpierw interweniować próbowali stojący w korku ludzie, a potem z klimatystami szybko i stanowczo rozprawiła się policja.

Samozwańczy obrońcy klimatu znani są z uprzykrzania życia ludziom. Nie inaczej było w Nevadzie, gdzie zablokowali ruch na drodze, którą tego dnia setki ludzi próbowało dojechać np. na znany lokalny festiwal Burning Man na pustyni Black Rock.

Korek ciągnął się kilometrami. Zniecierpliwieni ludzie próbowali usunąć klimatystów z drogi. Dochodziło do utarczek słownych. Jeden z mieszkańców mówił, że ma pracę do wykonania i próbował usunąć przyczepę demonstrujących z drogi. Widniały tam napisy „Strajk generalny na rzecz klimatu” oraz „Znieść kapitalizm”.

Inna z osób mówiła, że ma w samochodzie osobę z problemami zdrowotnymi, a blokada drogi uniemożliwia pomoc.

Klimatystów to nie obchodziło. Odpowiadali, że jest demokracja i mają prawo protestować, a w ten sposób próbują „obudzić społeczeństwo”. „W jaki sposób zamierzasz zmienić świat, robiąc właśnie to [blokując drogę], człowieku?” – pytał kolejny z mieszkańców.

Następnie z impetem w demonstrację wjechało auto miejscowej policji plemiennej, rozwalając przy okazji blokadę. Oficer wysiadł z samochodu i celując z broni do aktywistów krzyczał: „Wynosić się, natychmiast! Na ziemię! Wszyscy na ziemię!”.

Policja skuwała klimatystów po kolei w kajdanki. Tak oto protest dobiegł końca, a ludzie mogli wrócić do swoich zajęć.

Autorstwo: KM
Źródło: NCzas.com


TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

9 komentarzy

 1. JedynaDroga 29.08.2023 09:56

  Popieram, szkoda że służby nie bronią w ten sposób obywateli przed zakusami władzy.

 2. Drnisrozrabiaka 29.08.2023 18:26

  “samozwańczy” tak zacząłem czytać i od razu do stópki kto to napisał, bo zgadywałem że nczas. Miałem rację

 3. bartosz_kopan 29.08.2023 18:48

  Jedyny ciągle normalny stan!!!
  Brawo dla zachowanie policji !!!

 4. najzwyklejszy 29.08.2023 20:23

  Samozwńcze idiotki i idioci nie mający pojęcia o klimacie :). Tak, brawo dla plemiennej policji, mają serca i wiedzą co to jest klimat, że wszystko, prawie, jest naturalne. Co nienaturalne? Sztuczne, technicznie wywoływane, trzęsienia ziemi, huragany, zwykłe burze, kilka innych. To fakty, bo mówią o nich ci którzy obsługują specjalne urządzenia, nie pamiętam nazwy ale jest już kilka opisów w tym temacie, tak, na niezależnych stronach w Internecie. Najgorszy syf w Kanadzie i w judaszowej tam policji. Zabrania opuszczać miejsca gdzie pożary lasów, bo dostali nakaz/rozkaz, nosz k….., kolejni wspólnicy ludobójców.
  P.S. Krótko o CO2 i klimacie, wzroście temperatur w historii ziemi opowiada dr Czerniak, naukowe suche fakty. Porusza także kilka tematów wokoło CO2. Całość w pył rozsypuje kłamstwa “klimatystów” o winie człowieka i zwierząt dotyczącej ocieplenia, na podstawie danych wynika coś wręcz przeciwnego. Za kilkadziesiąt lat nadejdzie epoka lodowcowa. Link: https://www.cda.pl/video/590870304
  Dr Czerniak porusza także temat “cieplenia” w innym swym wystąpieniu ale brak czasu na odszukanie. Ostrzegam, nie trzeba dużo aby zrozumieć ale konieczne myślenie w trakcie słuchania.

 5. agama 30.08.2023 00:12

  Tego rodzaju aktywistom należałoby uświadomić, ze ciezko przekonać kogoś do swoich racji chamskim zachowaniem, gdyż uzyskają efekt odwrotny od zamierzonego.

 6. Katana 30.08.2023 08:40

  Zachowanie aktywistów miało być chamskie… Bo co taki njus po tym świecie się rozłazi? Okno Overtona dla komuny 2.0 i innych “zielonych porządków”…
  Za darmo by nie siedzieli chociaż… Mało to świrów?

 7. Foxi 30.08.2023 10:21

  Diabły w takie “informacje” wklejają wyzwalacze agresji. To taka nowa technologia. Nie radzę oglądać ani nawet się zbliżać się mentalnie, bo robiąc to będziecie karmić latawce z piekła.

 8. wloczykij 31.08.2023 12:09

  To samo zrobić z lgbtqabcgdhuj+-*/%

 9. Doctor Who 04.09.2023 10:02

  Prosty przykład jak zwiększyć poparcie społeczne do przemocy. To bedzie eskalować. Klimatyści odejdą w niepamięć. Przyzwolenie na przemoc pozostanie. Cel się wybierze w/g uznania.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.