Pokoje w szpitalach do narkotyzowania się

Opublikowano: 18.04.2024 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1074

Kolumbia Brytyjska planuje wyznaczyć w szpitalach miejsca dla osób zażywających narkotyki w odpowiedzi na obawy związków zawodowych i polityków opozycji dotyczące zażywania przez pacjentów narkotyków w salach oraz narażenia pielęgniarek na ryzyko związane z narkotykami.

Minister zdrowia Adrian Dix powiedział na konferencji prasowej, że prowincja powoła grupę zadaniową w celu ujednolicenia zasad we wszystkich władzach odpowiedzialnych za opiekę zdrowotną.

Według wielu doniesień medialnych ta polityka określi podstawowe zasady dla pacjentów dotyczące tego, gdzie mogą zażywać narkotyki – w wyznaczonych miejscach w szpitalu lub w przestrzeni utworzonej na terenie szpitala.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.