Po ataku 9/11 USA zaangażowały się w tortury

Opublikowano: 23.04.2013 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 598

9 kwietnia, grupa ekspercka o nazwie Constitution Project z Waszyngtonu, opublikowała 577-stronicowy raport “grupy zadaniowej ds. traktowania zatrzymanych” dokumentujący zbrodnie wojenne popełnione przez Clintona, Busha i Obamę, w tym niewyobrażalne okrucieństwa karalne przez dożywotnie więzienie lub śmierć.

Jak napisał NY Times: ”Bezpartyjny, niezależny dokument dotyczący programów zatrzymań obejmujący lata po atakach terrorystycznych po 11 września 2001 roku, stwierdza, że “jest bezspornym, że Stany Zjednoczone były zaangażowane w prowadzenie tortur” i że najwyżsi rangą urzędnicy kraju ponoszą za to ostateczną odpowiedzialność.

577-stronicowy raport mówi, że brutale działania mały miejsce podczas każdej amerykańskiej wojny, jednak nigdy wcześniej nie “rozpatrywano i nie prowadzono szczegółowych dyskusji, jak to miało miejsce po 9/11, bezpośrednio z udziałem prezydenta i jego doradców nt zasadności, przyzwoitości i zgodność z prawem zadawania bólu i tortur wobec niektórych osadzonych w naszych aresztach.”

Dr Steve Pieczenik kapitan marynarki US Navy, człowiek, który służył m.in. jako zastępca asystenta sekretarza stanu w trzech różnych administracjach Nixona, Forda i Cartera; działał w administracji w okresie rządów Reagana i Busha seniora, człowiek, który polował na terrorystów dla rządu Stanów Zjednoczonych na całym świecie; twórca standardów wojny psychologicznej, zwalczania terroryzmu, strategii i taktyki dla Departamentu Stanu USA; główny zarządzający międzynarodowymi sytuacjami kryzysowymi i negocjator pod Podsekretarzem Henrym Kissingerem i S. Vancem; twierdzi że cała sytuacja z zamachami terrorystycznymi w Bostonie została stworzona dla odwrócenia uwagi opinii publicznej od tego właśnie dokumentu, który de-facto stawia w stan oskarżenia ostatnich prezydentów USA.

Cały raport można pobrać klikając TUTAJ
Źródło: PrisonPlanet.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. matimozg 23.04.2013 12:24

  (Komentarz usunięty. Naruszenie Regulaminu – pkt 3f.) Moderacja

 2. retor 23.04.2013 22:09

  @Fenix Tacy zwykli, prawi i dobrzy niestety mało kogo interesują, natomiast zbrodniarze tak, więc aż się roi od nich w historii. Mało tego – wszyscy historycy mają “patriotyczne” wręcz zadanie robić z nich właśnie wzory dla potomnych. Cóż, ludzkość od wieków rozwijała się w oparciu o kult siły, przemocy i pieniądza, i chyba nic tego nie zmieni.

 3. ja6669 24.04.2013 01:44

  Dokładnie retor ; romantyzm teraz to pieniadz, chwała = władza, honor = przemoc….tak teraz media “uczom”.

 4. K’kto 24.04.2013 01:55

  Odgórnie (sądy) nigdy nie zostaną osądzeni i skazani. Jedynie oddolnie (społeczeństwo) może to mieć miejsce. Ludzie są jednak nauczeni “czekania na sprawiedliwość” i taka postawa gwarantuje bezkarność takim zbrodniarzom.

 5. Takie_tam 24.04.2013 08:48

  W połączeniu z tym http://wolnemedia.net/ezoteryka/kontrola-umyslu-prawda-czy-teoria-spiskowa/ to mamy jakiś logiczny ciąg zdarzeń.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.