Palestyńczyk wysypał żywe myszy w lokalu McDonald’s

Opublikowano: 01.11.2023 | Kategorie: Polityka, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2103

Palestyński aktywista wysypał żywe myszy w lokalu McDonald’s w Wielkiej Brytanii. Palestyńczyk wykrzykiwał antyizraelskie hasła i wzywał do bojkotowania kilku koncernów. Klienci baru zwanego w reklamach kłamliwie „restauracją” byli przerażeni. Do zdarzenia doszło 30 października w Birmingham (Anglia, Wielka Brytania).

Palestyńczyk podjechał swoim samochodem pod restaurację z sieci McDonald’s i wszedł do środka, trzymając kartonowe pudło. Następnie wysypał zawartość pudła pod nogi klientów. Jak się okazało, w pudle były dziesiątki żywych myszy, które pomalowano w barwy palestyńskiej flagi.

Klienci baru byli przerażeni. Tymczasem Palestyńczyk zaczął wykrzykiwać różne hasła. „Uwolnij pie***ną Palestynę”, „Bojkot Izraela” i „Pie***** Izrael” – krzyczał między innymi. Aktywista wzywał także do bojkotu takich sieci jak McDonald’s i Starbucks oraz firmy Disney za to, że opowiedziały się one po stronie Izraela w konflikcie w Ziemi Świętej.

Obsługa lokalu zareagowała natychmiast i wezwała na miejsce odpowiednie służby. „Jesteśmy świadomi incydentu, który miał miejsce dziś wieczorem w naszej »restauracji« Birmingham Star City. Restauracja została w pełni zdezynfekowana, a nasze firmy zajmujące się zwalczaniem szkodników zostały wezwane na miejsce do przeprowadzenia pełnej inspekcji” – przekazano w komunikacie.

Myszy zostały już wyłapane, a lokal został wysprzątany i dokładnie zdezynfekowany.

Autorstwo: SG
Na podstawie: DailyMail.co.uk, Twitter.com
Źródło: NCzas.info


TAGI: , , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. kufel10 01.11.2023 12:04

    “baru zwanego w reklamach kłamliwie „restauracją” ” – takie zdania przywracają wiarę w ludzi !

  2. agama 01.11.2023 17:29

    sympatii i poparcia dla Palestyny takim zachowaniem nie wzbudzi

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.