Nikt

Opublikowano: 13.05.2022 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 614

Film nakręcony przez dziennikarza i członka zarządu prezydium Kongresu Mediów Niezależnych – Andrzeja Kępińskiego. Powyższy materiał opowiada o bezczelnym zakłamaniu władz politycznych Polski, fałszowaniu historii naszego kraju od czasów II wojny światowej po pierwszych prezydentów III RP. Dlaczego prawdę o prezydencie Sokolnickim i zdradzie Lecha Wałęsy ukrywa się do dziś? Dokument ten obnaża zdrajców Polski, która powinna być dziś Super Mocarstwem z jakim mógłby liczyć się cały świat.

4

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.