Nie było żadnych samolotów?!

Opublikowano: 19.04.2022 | Kategorie: Polityka, Prawo, Publikacje WM, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3536

W internecie pojawiło się nowe nagranie wideo z Nowego Jorku z 11 września 2001 roku. Film nakręcono za pomocą podręcznej kamery JVC. Opublikowane zostało po latach w mediach społecznościowych. Na nagraniu widać płonący wieżowiec i eksplozję, ale… nie widać samolotu, który miał uderzyć w drugą wieżę WTC. Czy potwierdza jedną z teorii spiskowych, według której samoloty zostały wygenerowane komputerowo?

Trzeba pamiętać, że 11 września 2001 roku telefony komórkowe z aparatami fotograficznymi były bardzo rzadkie i miały słabe parametry techniczne (niską rozdzielczość i niewielką pamięć). Dlatego liczba filmów – jak na wielomilionowe miasto – jest skromna. Kamery przypadkowych przechodniów policja „zabezpieczała” dla śledztwa. Nowe nagranie, które uniknęło przejęcia przez władze, jest więc sensacją samą w sobie.

Dla obiektywizmu i analizy porównawczej poniżej znane dotychczasowe nagrania z 18 kamer.

Po wstępnym (szybkim) obejrzeniu i porównaniu nagrań wydaje się, że film jest prawdziwy, a samolot był zasłonięty przez wieżowiec (leciał na wprost niego od tyłu). Nieomylny nie jestem, dlatego zachęcam do porównywania starych filmów z nowym i wyciągnięcia własnych wniosków.

Autorstwo: Maurycy Hawranek
Źródło: WolneMedia.net


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. Jack Ravenno 19.04.2022 12:29

  Film nr 5 poniżej opisywanego jest nakręcony z bardzo podobnej pozycji. Samolot musiałby być widoczny i nagrany. Nie ma go 😉

 2. Raptor 19.04.2022 12:36

  Polecam tę dość starą analizę – September Clues:
  https://www.bitchute.com/video/Vle9KDFKfWYN/

 3. hashi 19.04.2022 15:04

  No dobra tysiące osób oglądało samolot z ulicy i co raptem go nie było każdy kto go widział kłamie?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.