Najbardziej nieudany produkt medyczny w historii

Opublikowano: 01.02.2023 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3955

Profesor MIT Retsef Levi mówi, że „rosnąca ilość niepodważalnych dowodów” wskazuje, że eksperymentalne szczepionki mRNA na COVID powodują „bezprecedensowy poziom szkód”.

Profesor MIT i ekspert ds. bezpieczeństwa leków Retsef Levi wezwał do natychmiastowego zawieszenia eksperymentalnych szczepionek przeciwko COVID, twierdząc, że nie tylko nie zapobiegają one COVID, ale także powodują „bezprecedensowe szkody” u młodych ludzi. „Nagrywam ten film, aby podzielić się moim silnym przekonaniem, że w tym momencie wszystkie programy szczepień przeciwko COVID powinny zostać natychmiast przerwane” – powiedział Levi w poniedziałkowym oświadczeniu wideo. „Powinny zostać przerwane, ponieważ całkowicie nie spełniły żadnej z reklamowanych obietnic dotyczących skuteczności. A co ważniejsze, powinni zostać przerwane z powodu rosnących i niepodważalnych dowodów na to, że powodują bezprecedensowy poziom szkód, w tym zgony młodych ludzi i dzieci”.

Levi wyjaśnił, że „zaniepokoił się” profilem bezpieczeństwa szczepionki COVID w połowie 2021r., kiedy przypadki zapalenia mięśnia sercowego zaczęły eksplodować. „Ponieważ wiadomo, że zapalenie mięśnia sercowego jest trudne do zdiagnozowania, często z racji niejasnych objawów, a nawet możliwości braku objawów subklinicznych” – powiedział. „Wiadomo, że jest to częsta przyczyna nagłego pozaszpitalnego zatrzymania krążenia, zwłaszcza wśród młodych ludzi. Byłem bardzo zaniepokojony, że nie zostanie to wykryte przez istniejące systemy nadzoru nad bezpieczeństwem szczepionek”.

Levi wyjaśnił, że po przeanalizowaniu danych z izraelskich krajowych służb ratownictwa medycznego (EMS) stwierdził 25-procentowy wzrost liczby interwencji ratownictwa medycznego w przypadku problemów z sercem u młodych dorosłych w wieku 16-39 lat w 2021 r. w porównaniu do 2019 r. „Co więcej, wykryliśmy również statystycznie istotną korelację czasową między liczbą dawek szczepionki Pfizer podawanych tej populacji a liczbą wezwań EMS z rozpoznaniem zatrzymania krążenia” – powiedział, dodając, że nie mógł znaleźć podobnej korelacji z liczbą zakażeń COVID-19 w tym okresie.

Levi twierdził, że te alarmujące dane oraz zalecenia dotyczące zawieszenia podawania szczepionki przeciw COVID były przedstawione izraelskiemu Ministerstwu Zdrowia, ale zostały zignorowane. „Uważam, że zgromadzone do tej pory dowody są rozstrzygające i potwierdzają nasze obawy, że szczepionki mRNA rzeczywiście powodują nagłe zatrzymanie akcji serca jako następstwo zapalenia mięśnia sercowego wywołanego szczepionką” – powiedział. „Biorąc pod uwagę wszystkie te dowody, myślę, że nie ma innego etycznego lub naukowego wyboru, jak wycofać te produkty medyczne z rynku i zatrzymać wszystkie programy szczepień mRNA”. „To zdecydowanie najbardziej nieudany produkt medyczny w historii produktów medycznych, zarówno pod względem skuteczności, jak i bezpieczeństwa”, kontynuował, dodając „musimy zbadać i dobrze przemyśleć: jak znaleźliśmy się w sytuacji, w której jest to jednocześnie najbardziej dochodowy produkt medyczny w historii produktów medycznych” – dodał.

Profesor Levi nie jest jedynym ekspertem, który ostatnio wezwał do zawieszenia podawania szczepionki przeciw COVID. Naukowiec kliniczny, dr Joseph Fraiman również wezwał w tym miesiącu do wycofania szczepionek mRNA po tym, jak jego badanie wykazało wysoką korelację między szczepieniem a poważnymi niepożądanymi skutkami ubocznymi. „Mamy obecnie wiele badań autopsyjnych, które dostarczają definitywnie rozstrzygających dowodów na to, że szczepionki wywołują nagłe zgony sercowe, jednak odsetek tych zgonów spowodowanych szczepionką pozostaje nieznany” – powiedział.

Znany kardiolog Abdullah Alabdulgader w tym miesiącu również wezwał do zawieszenia zastrzyków przeciw COVID i dokładnego zbadania preparatu. „Myślę, że wszystko, co dotyczy produktów mRNA, powinno zostać poddane krytycznej ocenie, a biorąc pod uwagę komplikacje sercowo-naczyniowe tego typu szczepień, myślę, że ten rodzaj szczepionki powinien zostać zawieszony do czasu pełnego zbadania” – podsumował.

Norweska psycholog kliniczna, dr Silje Schevig, również wezwała do zawieszenia szczepionek przeciwko COVID na początku tego miesiąca.

Źródło zagraniczne: Forbiddenknowledgetv.net
Źródło polskie: Ekspedyt.org

28

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. replikant3d 01.02.2023 16:50

    Wręcz przeciwnie…baaardzo skuteczny. Taka była jego rola .Szkodzić…szkodzić i jeszcze raz szkodzić..

  2. Fenix 02.02.2023 08:15

    Kto jest odpowiedzialny za masową depopulacje ludzi, szczepienie przymusowo dopuszczonym a nie przebadanym i podejrzanym specyfikiem ? Trybunał w HADZE szuka zbrodniarzy , to elity farmacji w korporacjach wraz z skorumpowanymi rządami i lekarzami ekipami medycznymi ,policją , agitką TV w tym prowokacją , zmuszaniem przyjęcia szczepionki C19 , zrobiono eksperymentem na ludziach. Historia wam tego nie zapomni zbrodniarze!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.