Na Ukrainie zatrzymano szefa policji z obwodu wołyńskiego

Opublikowano: 26.02.2024 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1967

Szef Komendy Głównej Policji obwodu wołyńskiego na Ukrainie został zatrzymany. Jest podejrzany o handel samochodami z pomocy humanitarnej, które sprowadzono za pośrednictwem fundacji charytatywnej.

Według ukraińskich mediów akcję w biurze komendanta przeprowadziło Państwowe Biuro Śledcze. Zatrzymanym ma być Jurij Kroszko.

Komendant policji miał być zamieszany w proceder handlu samochodami przekazywanymi Ukrainie w ramach pomocy humanitarnej. W ten sposób sprzedano 52 auta, które miały trafić na potrzeby armii lub wolontariuszy.

Portale, które informują o akcji służb u szefa Komendy Głównej Policji obwodu wołyńskiego, na dowód publikują zdjęcia z gabinetu oraz prywatnej posesji. Państwowe Biuro Śledcze nie udziela żadnych informacji w tej sprawie.

Z kolei wołyńska komenda główna policji twierdzi, że akcja służb w gabinecie komendanta miała miejsce, że przeprowadzono „rewizję”, ale Kroszko nie został zatrzymany.

Autorstwo: KM
Na podstawie: Telegraf.com.ua
Źródło: NCzas.info


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. Kaczor3333 26.02.2024 15:57

  No cóż, trzeba liczyć na to że wymienią pana na kogoś uczciwszego i ponownie zarządzić zbiórkę, wśród ludzi którzy zasilą tę studnię bez dna.

 2. replikant3d 26.02.2024 17:02

  całe Ukry…nawet na wojence bez jakiegokolwiek honoru…

 3. rozrabiaka 26.02.2024 17:54

  Kroszko, podziel się z kim trzeba to dadzą Ci spokój!

 4. Szurnięty Mędrzec 26.02.2024 20:12

  Szok i niedowierzanie

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.