Mogilizacja. Ciąg dalszy

Opublikowano: 21.04.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 885

Zapowiadana i dyskutowana nowa ustawa o mobilizacji na Ukrainie, ma ułatwić władzom w Kijowie powoływanie do wojska nowych rekrutów. Co na to jednak oni sami i czy Ukraina zmierza prostą drogą do demograficznej zapaści? O tym mówią Mateusz Piskorski i Krystian Jachacy.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Bruce Lee 21.04.2024 17:43

    To aż strach być mężczyzną…(Kto się urodził mężczyzną ten się w cyrku nie śmieje).I proszę nie mówić,że mobilizowani są ludzie czy obywatele,bo mogilizowana jest 45 % owa mniejszość czyli faceci,baby nie gniją w okopach.Przekroczenie granicy ukraińsko-polskiej,kosztowało od 3-7 000 $,
    zapewne przekroczenie granicy polsko-niemieckiej ,będzie kosztowało z 10-12 000 $.Celnicy nie będą mieli co robić z pieniędzmi,ceny nieruchomości na wyspach kanaryjskich wzrosną…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.