Lidar i odkrycia miast twórców Amazonii

Opublikowano: 09.12.2022 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 1501

Kto już oglądał na Netflixie serial „Ancient Apocalypse” („Starożytna apokalipsa”) z 2022, zna postać pisarza i dziennikarza Grahama Hancocka. Mimo iż jego książki, prawdopodobnie z marketingowych powodów naszą wyjątkowo kretyńskie tytuły, jest mocno zaangażowany w to, co robi. Hipoteza, którą swoim dziełem życia stara się potwierdzić, brzmi w skrócie tak, że około 13000 lat temu potężny kataklizm zmiótł z powierzchni ziemi dość zaawansowaną cywilizację razem ze wszystkimi jej śladami. Według niego wiele wskazuje na to, że ocaleni tych zaawansowanych cywilizacji dołączyli do społeczności łowców i zbieraczy, którzy lepiej Poradzili sobie ze skutkami kataklizmu, gdyż byli przyzwyczajeni do ciężkich warunków życia.

Źródło: YouTube.com

10

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.