Rewolucyjne ogniwa prądotwórcze

Opublikowano: 22.04.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 791

Te ogniwa nie są technologią laboratoryjną. System jest już dostępny na rynku od kilku miesięcy, zarówno dla przemysłu, jak i przede wszystkim dla klientów indywidualnych. Wyniki testów przeprowadzonych zarówno przez niezależne centra testowe, jak i osoby prywatne, są imponujące. Ta technologia modułowa w końcu udowodniła, że musimy ponownie przemyśleć granice technologii solarnej.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. replikant3d 22.04.2024 20:44

    Szybko ,,zniknie,, z pola widzenia. kwestia czasu. Jak zawsze…..

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.