Lekcja muzyki w Palestynie

Opublikowano: 24.11.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 444

7 października, w dniu ataku Hamasu na Izrael, grupa uczniów i opiekunów z Państwowej Szkoły Muzycznej w Chełmie wracała z Palestyny do Polski. Przez ostrzał rakietowy prawie na dwie doby utknęli na lotnisku w Tel Awiwie. Muzyczno-edukacyjny wyjazd na Bliski Wschód zmienił się w lekcję życia. W audycji wypowiadają się Miłosz Lipczuk i jego rodzice – Małgorzata i Marcin, Andrzej Wojtaszek i Agnieszka Schulz-Brzyska z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Ignacego Jana Paderewskiego w Chełmie, a także uczeń klasy fortepianu Seweryn Szarpak.

Źródło: Radio Lublin


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.