Kronika szaleństwa, czyli „Zapis zarazy”

Opublikowano: 21.11.2020 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 534

Kolejne miesiące „nowej normalności”, zakazów i nakazów, często absurdalnych i wykluczających się wzajemnie oraz zamęt panujący w państwowych służbach budzą dziesiątki, a nawet setki pytań i wątpliwości dotyczących przyczyn i kulisów decyzji demolujących życie całego kraju. Decyzje władz państwowych i przyjęte nadzwyczajne rozwiązania prawne w miarę upływu czasu budzą coraz większe kontrowersje. Zakupy respiratorów czy masek z wątpliwych źródeł i o marnej jakości jak i późniejsza próba zwolnienia z odpowiedzialności karnej za naruszenie przepisów przez urzędników rodzą pytania o cel wywołania ogólnospołecznej paniki, a także przekonanie, że przy okazji epidemii wiele osób próbuje po prostu zarobić, żerując na dramatycznej sytuacji i ludzkim strachu. O podłoże epidemicznych machinacji, przyczyny posunięć władz w okresie pandemii, a także afery z ministrem zdrowia w roli głównej Kamil Klimczak pyta red. Wojciecha Sumlińskiego.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o