Izraelscy policjanci w Kielcach

Opublikowano: 03.06.2019 | Kategorie: Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 334

Licząca ponad 120 osób delegacja izraelskich policjantów odwiedziła w ubiegłym tygodniu Kielce, aby upamiętnić ofiary Holokaustu oraz rzekomego pogromu Żydów z 4 lipca 1946 roku. Przedstawiciel lokalnego samorządu podkreślał w trakcie uroczystości, że chce budować relacje polsko-żydowskie właśnie na tym ostatnim, nie do końca wyjaśnionym wydarzeniu.

Wśród najważniejszych izraelskich policjantów, którzy przyjechali do stolicy województwa świętokrzyskiego, znaleźli się między innymi 93-letni Mickey Goldman, ocalały z Holokaustu asystent prokuratora uczestniczącego w procesie niemieckiego nazisty Adolfa Eichmanna,, a także generał Haim Blumenfeld, na co dzień pełniący funkcję komendanta syjonistycznej Akademii Policyjnej.

Główna część uroczystości z ich udziałem odbyła się przed kamienicą przy ulicy Planty 7, gdzie w lipcu 1946 roku miało dojść do rzekomego pogromu. Podczas wydarzenia przedstawiono historię kieleckich Żydów, zaś swoje przemówienia wygłosili przedstawiciele izraelskiej delegacji, organizatorzy spotkania oraz przedstawiciele władz samorządowych.

Andrzej Sygut, zastępca prezydenta Kielc Bogdana Wenty, w swoim przemówieniu wyraził radość z przybycia syjonistycznej policji, Dodał on, że chce budować relacje polsko-żydowskie w oparciu o wydarzenia z 1946 roku, „ale także byśmy uwzględniali nasze wspólne życie przed Holokaustem”.

Na podstawie: Kielce.NaszeMiasto.pl
Źródło: Autonom.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. kuralol 03.06.2019 12:48

  Czemu międzynarodowe organizacje syjonistyczne, wspierane przez Izrael i Stany Zjednoczone – żądają tak gigantycznych sum od Polski? Odpowiedź jest prosta: BO MOGĄ. Jednostronna, bezalternatywna polityka zagraniczna prowadzona przez kolejne rządy III RP, a zwłaszcza przez obecny gabinet – postawiła nasz kraj pod ścianą.

  Polska jest całkowicie osamotniona w środowisku międzynarodowym, nie ma żadnego oparcia, żadnych przyjaciół ani żadnych realnych sojuszy – tylko ten jeden, działający wyłącznie w jednym kierunku pas transmisyjny, wysysający pieniądze z Polski do Ameryki i związanych z nią ośrodków izraelskich. To tragiczny skutek bezbrzeżnej ślepoty, jeśli nie wprost agenturalności polskich elit.

 2. qhashbba 03.06.2019 13:10

  Nie rozumiem jak dlugo jeszcze ludzie zamierzaja plakac, nad obecnym, czy poprzednim rzadem. Przeciez to wszyscy sa Zydzi, a nie Polacy, wiec czego oczekujecie? Polska ciagle jest pod zaborami, tylko nie oficjalnie. Oficjalnie jest tylko na mapie.

 3. kopydlok 03.06.2019 14:01

  Najpierw młodzież, teraz policjanci, a za chwilę wojsko.

 4. donkey 03.06.2019 15:18

  Co tu się odpi…..
  POLIN pełną gębą 😐

  Dodam, że na YT nie można użyć słowa “syjonistyczny”. Musiałem wstawić wielokropek, żeby mój komentarz przeszedł blokadę.

 5. Doctor Who 04.06.2019 10:02

  Nie stosujemy jednej z podstawowych zasad demokracji. Obywatel nie ma realnej kontroli nad poczynaniami władzy. Dużo się pisze o sebixach i karynach, którzy tylko zalać pałę i oglądać tv potrafią. Jest to jedna strona medalu. Druga to ta, że niczego innego im nasze państwo nie oferuje. I tak demoralizacja postępuje.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.