FBI wezwano do przeszukania domu Bidena

Opublikowano: 12.01.2023 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3062

Szereg amerykańskich polityków i urzędników, przede wszystkim zwolennicy byłego prezydenta USA Donalda Trumpa i członkowie Partii Republikańskiej, wezwali Federalne Biuro Śledcze (FBI) do przeszukania posiadłości mieszkalnej przywódcy USA Joe Bidena po tym, jak w środę jego współpracownicy odkryli kolejną partię tajnych dokumentów.

„Kiedy były poszukiwania? Mieli miesiące na prześledzenie tego wszystkiego. Gdzie jest prokurator specjalny?” — napisał na „Twitterze” syn byłego prezydenta Donalda Trumpa, Donald Trump Jr.

„FBI wie, że kolesie Bidena zawarli wielomilionowe umowy z Chinami, Ukrainą i Rosją. FBI wie, że Biden nielegalnie brał tajne dokumenty podczas pełnienia funkcji wiceprezydenta. Jedynym powodem, dla którego biuro śledcze nie przeszukałoby Centrum Dyplomacji i Globalnego Zaangażowania (TASS) Bidena oraz jego domów w Delaware, jest polityka” — powiedziała deputowana Izby Reprezentantów z Partii Republikańskiej, Mary Miller.

Amerykański dziennikarz Clay Travis również domagał się bliższego przyjrzenia się śledztwu. „Odnaleziono nowe tajne dokumenty, które były w posiadaniu Joe Bidena. FBI powinno przeszukać wszystkie nieruchomości Bidena, powinien on zostać impeached i wysłany z Białego Domu w hańbie. To są zasady, które ustalili sami Demokraci, czas zacząć według nich żyć” — zauważa.

Wcześniej Donald Trump wyraził nadzieję, że agenci FBI przeszukają posiadłość mieszkalną lidera USA Bidena oraz Biały Dom. Były prezydent zaznaczył na swoim portalu społecznościowym „Prawda”, że znalezione dokumenty „z całą pewnością nie zostały odtajnione”.

Źródło: pl.News-Front.info


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.