Eksplozja raka u młodych po szczepieniach na COVID-19

Opublikowano: 06.12.2023 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 8292

Według danych brytyjskiego Urzędu Statystyk Narodowych (UK’s Office for National Statistics) od czasu wprowadzenia szczepionek przeciwko Covid-19 w latach 2021–2022 nastąpił bezprecedensowy wzrost liczby zgonów młodych ludzi z powodu szybko dających przerzuty nowotworów i nowotworów śmiertelnych. Chociaż powinniśmy oczekiwać, że rząd Wielkiej Brytanii i jego „eksperci ds. zdrowia”, tak bardzo zaniepokojeni naszym zdrowiem w 2020 r., przeprowadzą pilne dochodzenie w sprawie szokujących danych, to niestety tego nie zrobili — woleli natomiast milczeć.

Dlatego analizę rządowych danych przeprowadził były menedżer BlackRocka i analityk danych, Ed Dowd. Dane zebrał Carlos Alegria, jeden z partnerów Dowda, w jego Humanity Projects. Ich badania dotyczące nadmiernej liczby zgonów w Wielkiej Brytanii i USA, wykorzystujące dane rządowe i branżowe, wykazały, że odsetek zachorowań na raka jest „2–3 razy większy niż normalnie”.

Mike Capuzzo, redaktor naczelny „The Defender”, który przeprowadził wywiad na ten temat z Edem Dowdem, pisze: „Jak wynika z nowego raportu analityka danych Edwarda Dowda, analiza danych rządu Wielkiej Brytanii wskazuje na bezprecedensowy wzrost liczby zgonów z powodu nowotworów wśród osób w wieku od 15 do 44 lat w następstwie wprowadzenia szczepionek przeciwko COVID-19. W raporcie ponowiono wezwania do przeprowadzenia dalszego dochodzenia. Z nowej analizy Edwarda Dowda wynika, że nastolatki i młodzi ludzie w wieku 20, 30 i 40 lat w Wielkiej Brytanii umierają z powodu nowotworów powodujących szybkie przerzuty i nowotwory śmiertelne w niespotykanym dotąd tempie od czasu rozpoczęcia masowych szczepień przeciwko COVID-19. 45-stronicowy raport Dowda, byłego menadżera funduszu hedgingowego z Wall Street i autora książki »Cause Unknown: The Epidemic of Sudden Deaths in 2021 and 2022«, zaniepokoił niektórych onkologów, którzy scharakteryzowali dane jako gwałtowne odwrócenie trendów dotyczących śmiertelności z dziesięcioleci”. Dowd oparł swoją analizę na łatwo dostępnych statystykach rządowych z brytyjskiego Urzędu Statystyk Narodowych.

W wywiadzie dla „The Defender” Dowd powiedział, że on i jego partnerzy naukowi, w skład których wchodzi garstka naukowców wysokiego szczebla, analityków danych i ekspertów finansowych, sprawdzili wszystkie kody Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób, wersja 10, (ICD-10) pod kątem przyczyny chorób, zgonów w Wielkiej Brytanii w okresie badawczym 2010–2022 w celu zbadania trendów w zakresie nowotworów złośliwych (kody od C00 do C99). Kody ICD-10 to międzynarodowa klasyfikacja dla lekarzy dotycząca diagnozy, objawów i procedur rozpatrywania roszczeń, ustalona przez Światową Organizację Zdrowia (WHO).

Dowd powiedział, że jego zespół badawczy zauważył uderzającą prawidłowość: podczas gdy prawie wszystkie zgony osób starszych w latach 2021 i 2022 w Walii i Anglii zostały zakodowane, to 8% zgonów wśród osób w wieku od 15 do 44 lat w 2021 r. i 30% zgonów w tej grupie wiekowej w 2022 r., nie zostało jeszcze zakodowane. „Kiedy umierasz w szpitalu, pozostawiasz ślad życia i śmierci ze wskazówkami, co doprowadziło do śmierci” – powiedział. „Kiedy młoda osoba umiera za kierownicą samochodu, idąc ulicą lub we śnie, rozpoczyna się dochodzenie”, które zajmuje czas w celu ustalenia przyczyny śmierci. Dowd stwierdził, że brakujące kody „wskazują na problem” nadmiernej liczby zgonów wśród młodych ludzi.

Jednak nawet po uwzględnieniu brakujących kodów, stwierdził, że pozostałe 92% zakodowanych zgonów w 2021 r. i 70% zakodowanych zgonów w 2022 r. ujawniło „silny sygnał zgonów z powodu nowotworów wśród młodych osób”. Pokazujemy duży wzrost umieralności z powodu nowotworów złośliwych, który rozpoczął się w 2021 r. i znacznie przyspieszył w 2022 r. „Wzrost liczby nadmiernych zgonów w 2022 r. jest wysoce istotny statystycznie (zdarzenie ekstremalne)” napisał Dowd w swoim raporcie. „Wyniki wskazują, że od końca 2021 r. w Wielkiej Brytanii nowe zjawisko prowadzące do zwiększonej liczby zgonów z powodu nowotworów złośliwych wydaje się występować u osób w wieku od 15 do 44 lat”.

Wyniki badania dotyczącego wskaźnika zgonów z powodu nowotworów powyżej historycznej normy w 2022 r. w Wielkiej Brytanii w wieku 15–44 lat wykazały wzrost o 28% współczynnika zgonów z powodu raka piersi u kobiet, wrost liczby zgonów z powodu raka trzustki o 80% wśród kobiet i o 60% wśród mężczyzn, wzrost liczby zgonów z powodu raka okrężnicy o 55% wśród mężczyzn i wzrost o 41% u kobiet, 120% wzrostu liczby śmiertelnych czerniaków wśród mężczyzn i 35% wzrost u kobiet, 35% wzrostu liczby zgonów z powodu raka mózgu wśród mężczyzn i 12% wzrost u kobiet, 60% wzrostu współczynnika zgonów z powodu nowotworów wśród mężczyzn w przypadku nowotworów „bez określenia miejsca” i 55% wzrost wśród kobiet.

Źródło zagraniczne: Expose-News.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. emigrant001 06.12.2023 14:04

  Dziwne, że ludzie wciąż wierzą w “rząd”, władze, media, demokrację a przede wszystkim, że zarządzający poszczególnymi banstustanami robią co mogą tylko dla naszego dobra:)
  Ignorancja i hipokryzja wygrały z rozumem.
  Jeśli ludzie nie zaczną łączyc kropek tak wielkich, że tylko ślepy ich nie widzi, skończą byt jako niewolnicy, tym razem cyfrowi.

 2. Dandi1981 06.12.2023 19:24

  Jak celebryci to agenci wplywu, a politycy marionetki bo pozyczaja miliony na kampanie , wiec jak ktos komu zalezy na ojczyznie, dobrobycie rodakow moze zostac wybrany ?

 3. pikpok 06.12.2023 20:19
 4. kufel10 06.12.2023 22:28

  Byłbym sceptyczny jako osoba, która ćwierć wieku regularnie uprawia sport i zdrowo się odżywia. Powiem: albo od markietowego żarcia z terminem przydatności dwa lata, braku ruchu i permanentnego stresu “czy dostanę dziś lajka” i co kto o kim napisał czy pomyślał. Może nie do końca od szczepionek tylko PODCZAS okresu szczepień, który zbiegł się z okresem zamkniecia, plagi otyłości i zidiocenia.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.