Druga amerykańska rewolucja

Opublikowano: 04.11.2016 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Druga amerykańska rewolucja

Liczba wyświetleń: 1259

Dr Steve Pieczenik kapitan marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych; służył jako zastępca asystenta sekretarza stanu w trzech różnych administracjach Nixona, Forda i Cartera; działał w administracji w okresie rządów Reagana i Busha seniora; polował na terrorystów dla rządu Stanów Zjednoczonych na całym świecie; był twórcą oddziałów Delta Force, standardów dla wojny psychologicznej, zwalczania terroryzmu, strategii i taktyki dla Departamentu Stanu USA; był głównym zarządzającym międzynarodowymi sytuacjami kryzysowymi i negocjatorem pod podsekretarzem Henrym Kissingerem i S. Vancem; jest również współtwórcą wielu bestsellerów Toma Clancy m.in. “Tom Clancy’s Op-Center” i “Tom Clancy’s Net Force”.

Informacje zawarte w tym krótkim filmie odnoszą się do obecnie trwającej kampanii wyborczej w USA i upublicznienia setek tysięcy maili przez “WikiLeaks”, które to maile zostały dostarczone przez osoby działające w środowisku wywiadowczym USA, które reprezentuje dr Steve Pieczenik. Obecnie całe amerykańskie środowisko wywiadowcze stara się by Hillary Clinton nie została wybrana na prezydenta.

Z informacji przekazanych przez Pieczenika można wnioskować, iż w tej batalii jeszcze nie opublikowane maile będą dotyczyć pedofilii w jaką byli, lub są zaangażowani Hillary i Bill Clinton. Na podstawie tych maili i działalności Fundacji Clintonów będą oni postawieni przed sądem. Całe to działanie zmierzające do usunięcia Clintonów i masowej korupcji w administracji Stanów Zjednoczonych Pieczenik nazywa Drugą Amerykańską Rewolucją.

Bez względu na przyszłe wydarzenia, zdecydowanie widać, iż to nie amerykański establishment polityczny ma zamiar cokolwiek zmienić w kraju, ale to amerykański establishment wywiadowczy ma dość obecnej sytuacji i działa by obalić oligarchiczne, skorumpowane rządy w Stanach. Amerykański establishment wywiadowczy stoi za setkami tysięcy maili publikowanymi obecnie przez “WikiLeaks”, organizując w ten sposób cichy przewrót w kraju…


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

 1. rumcajs 04.11.2016 10:34

  Nie jestem obywatelem USA, jestem polakiem. Nie mam zatem żadnego wpływu na Wasze wybory, ale chciałbym, aby nasze służby tak dbały o interes swojego kraju, jak to czyni Pan, z kolegami. Gratuluje odwagi, i życzę wytrwałości w swoich działaniach dążenia ku normalizacji USA, i odsunięciu od władzy skorumpowanych, oderwanych od problemów “zwykłych’ amerykanów” polityków, i innych beneficjentów obecnych tzw:”elit”
  Światu jest potrzebna inna Ameryka, niż ta która chcą światu zafundować Clintonowie i poplecznicy.
  Życzę Panu powodzenia o odzyskiwaniu kraju, dla Amerykanów… z rąk oszustów, i zbrodniarzy wojennych.
  jk

 2. Zbigniew 04.11.2016 11:53

  Małżeństwo Clintonów to zdemoralizowani szkodnicy!
  Ku przestrodze!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.