Dramat Ignasia

Opublikowano: 17.09.2019 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 33

To jeden z tych filmów, które ogląda się z przerażeniem. Ale jednocześnie czujesz, że tak naprawdę to jesteś na miejscu Krystiana, albo niedługo możesz być. Ten film to kilkanaście profesjonalnie zmontowanych ujęć z życia patologii. Takiej, którą spotykamy na salach sądowych, na „kontaktach”, w OZSS-ach. Skrzywione, schamiałe, niedorozwinięte mentalnie gnidy, które tylko przez swoją głupotę i nieumiejętność oceny rzeczywistości same siebie zaliczają do gatunku „homo”. Bo na tym filmie są tylko dwie normalne osoby: Krystian i Ignaś.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 1,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o