Dramat Ignasia

Opublikowano: 17.09.2019 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 728

https://www.youtube.com/watch?v=FwIOdV0fEhU

To jeden z tych filmów, które ogląda się z przerażeniem. Ale jednocześnie czujesz, że tak naprawdę to jesteś na miejscu Krystiana, albo niedługo możesz być. Ten film to kilkanaście profesjonalnie zmontowanych ujęć z życia patologii. Takiej, którą spotykamy na salach sądowych, na „kontaktach”, w OZSS-ach. Skrzywione, schamiałe, niedorozwinięte mentalnie gnidy, które tylko przez swoją głupotę i nieumiejętność oceny rzeczywistości same siebie zaliczają do gatunku „homo”. Bo na tym filmie są tylko dwie normalne osoby: Krystian i Ignaś.


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.